PRODUKTY NAJWYŻSZEJ
JAKOŚCI ZZA GRANICY

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI ZE SZWECJI
ORAZ KOREI POŁUDNIOWEJ

O NAS

Sandpol

Istniejemy i działamy nieprzerwanie od 1996 roku, ciesząc się ugruntowaną pozycją na rynku. Podstawą naszej działalności jest import i dystrybucja stali tnącej oraz produkcja wykrojników, sprzętu fitness, konstrukcji metalowych i artykułów Home & Garden

Handel


Importujemy i sprzedajemy na krajowym rynku stal oraz komponenty do produkcji wykrojników do skór i dla poligrafii. Jakość, korzystna cena i serwis sprawiają, że jesteśmy czołowym dystrybutorem stali i dziurkaczy do wykrojników na polskim rynku.

Naszymi głównymi dostawcami są firmy Il Jin Rds z Korei oraz Gerdins ze Szwecji.
Stawiamy na stałą, profesjonalną kadrę. Dzięki elastyczności i solidności zyskujemy zaufanie odbiorców, co pozwala nam prowadzić wieloletnią współpracę z naszymi stałymi klientami.

Produkcja


Prowadząc bezpośredni import stali i galanterii metalowej, od 1996 roku równolegle zajmujemy się produkcją wykrojników obuwniczych, kaletniczych i wielkogabarytowych w sklejce dla przemysłu samochodowego i poligraficznego. Podejmujemy się chętnie trudnych zleceń, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i zdobywając tym samym niezbędne doświadczenie w naszej branży.

Pracownikami naszej firmy są fachowcy posiadający wieloletnie doświadczenie pracy w zakresie produkcji wykrojników. Możemy poszczycić się stałym, zgranym zespołem, który od wielu lat wspólnie pracuje na sukces i renomę firmy.

W ostatnich latach z powodzeniem poszerzyliśmy zakres naszej działalności produkcyjnej o metalowe akcesoria fitness, home & garden oraz metalowe stelaże dla przemysłu meblowego i wystroju wnętrz.
Sprawdź nasze certyfikaty:

Sprawdź naszą ofertę!

MASZ PYTANIE? 
CHCIAŁBYŚ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy lub doradzimy!

Kontakt

 Adres

ul. Zbąszyńska 13
91-342 Łódź

 Telefon

+48 612-23-51
535-403-355
506-149-801

 E-mail

sandpol@o2.pl
Image